KROUŽKY

ŠKOLNÍ ROK 2023 - 2024

Atletika Krnov - od 4 let

Lektor: Marcela Laurinová
Termín: pondělí 15:30 - 16:15 Cena: 500 Kč (pololetí)

Rychlost, síla, zábava to je atletika s námi. Přijď to zažít taky. Zaměřujeme se především na všestrannou přípravu dětí a to hravou formou, ne drilem. ​V zimní sezóně trénujeme v tělocvičně. Na jaře pak trénujeme i venku. Stránky Atletiky Krnov jsou ZDE.

Street Dance pro děti MŠ

Lektor: Mgr. Adam Šimůnek
Termín: od jara 2024 pondělí 14:30 - 15:15

Cílem je seznámení dětí s tanečními styly Street Dance. Jedná se o všestrannou taneční průpravu - naučíme se (vnímat rytmus a hudbu), zlepšíme (obratnost, sílu i vytrvalost). Taneční lekce probíhají v druhé třídě MŠ, používáme různou hudební předlohu, hrajeme různé průpravné a pohybové hry.

Logopedický kroužek pro předškoláky

Lektor: Mgr. Pavlína Prejdová

Termín: každé úterý od 15:00 - 15:30

Cílem kroužku je procvičení jazykových dovedností dětí formou hry. Kroužek je určený především předškolním dětem, které se připravují na vstup do základní školy. Kroužek je pro děti bezplatný.