JÍDELNA

Jsme tady pro Vás a hladová bříška Vašich dětí. V mateřské školce mají děti denně připravené plné talířky ovoce a zeleniny, aby věděly, že i zdravé je dobré. Mají stále k dispozici nápoje a mohou si u každé svačinky vybrat, zda chtějí nabízený mléčný nápoj, nebo chtějí čaj. Snažíme se sestavovat jídelníček tak, aby splňoval všechny požadavky hygieny a byl pestrý a zdravý. Zařazujeme veškeré maso, luštěniny, ovoce, zeleninu a minimalizujeme bílé pečivo a knedlíky a především nepoužíváme polotovary.

Vaříme také jídla pro dospělé (tzv. cizí strávníky). Pokud máte zájem, nechce se Vám vařit, nebo si chcete ušetřit čas, rádi uvítáme nové strávníky.

Od ledna letošního roku máme k dispozici nový program k objednávání stravy přes internet. Proto doufáme, že ho budete rádi a aktivně využívat.

Pokud byste měli kdykoliv, jakékoliv připomínky nebo návrhy, rádi tyto informace uvítáme osobně anebo na emailu jidelna@zsbrantice.cz

S pozdravem tým ŠJ Brantice