INFORMACE

STANOVENÍ PLATBY ŠKOLNÉHO
OD BŘEZNA DO SRPNA 2020

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY

OSOBNÍ PODÁNÍ ŽÁDOSTI K PŘIJETÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PROBĚHNE DNE 11. 5. 2020 OD 8:00 DO 14:00 HODIN V MŠ BRANTICE

KUDY Z NUDY, ANEB NĚKOLIK ÚKOLŮ PRO ZÁBAVU A VZDĚLÁNÍ

VÍLA JARMILKA JE ZPĚT!!!

Milé děti z naší školky,

Musela jsem se k Vám vrátit, protože i u nás v lese už všichni ví, že nikdo z Vás nemůže do školky. Proto jsem se rozhodla, že se za Vámi vrátím alespoň touto cestou a zkusím Vám zpestřit tyto dny různými zábavnými úkoly, hrami, pracovními listy, tvořením.... Věřím, že se Vám se mnou bude líbit a všichni si to užijete. Paní učitelky se na Vás ve školce budou těšit, společně si potom všichni sednete, ukážeme si všechno, co jste si doma vytvořili, povyprávíte si hromadu nových zážitků. Některé úkoly budete plnit sami, bez pomoci rodičů. U některých poprosíte maminku, tatínka, babičku, dědečka. Můžete zapojit brášku nebo sestřičku. Věřím, že se nám všem bude spolu líbit a až se uvidíme spolu ve školce, bude na Vás čekat velká odměna!!!!

Vaše VÍLA JARMILKA

STOLNÍ HRA " ŘEKNI 4 x "

Pravidla si určete sami. Hráči po šlápnutí na políčko můžou říct jen 1 slovo na dané téma, nebo alespoň 4 ve svižném tempu. Jmenují např. předměty, které patří do kuchyně, vše co je žluté, pohádky, co děláme v zimě nebo co vidíme v lese.

UZAVŘENÍ MŠ BRANTICE

Vážení rodiče,

vzhledem k mimořádné situaci je s platností od 17.3.2020 do odvolání

Mateřská škola Brantice UZAVŘENA.

V případě dotazů volejte: 731 565 218 p. Suhajová

nebo na emailu: irma.suhajova@zsbrantice.cz

OPATŘENÍ PRO MŠ BRANTICE PLATNÉ OD 16. 3. 2020 DO ODVOLÁNÍ

Do MŠ pouze zdravé děti

Upozorňujeme rodiče,

že dítě, které bude vykazovat příznaky respiračního onemocnění, nebude moci navštěvovat MŠ            (v souvislosti s epidemiologickou situací a vyhlášeným opatřením MZ).

Upozornění COVID-19

Vážení rodiče,
vzhledem k vzniklé epidemiologické situaci, spojené s nákazou koronavirem COVID-19, vás tímto žádám o dodržení 14-ti denní domácí karantény u dětí, pokud jste již navštívili rizikové oblasti Itálie nebo další rizikové lokality aktuálně zveřejňované.

BŘEZEN V MŠ

PLÁNOVANÉ AKCE