INFORMACE

NA FACEBOOK ZŠ A MŠ BRANTICE

KUDY Z NUDY, ANEB NĚKOLIK ÚKOLŮ PRO ZÁBAVU A VZDĚLÁNÍ

VÍLA JARMILKA JE ZPĚT!!!

Milé děti z naší školky,

Musela jsem se k Vám vrátit, protože i u nás v lese už všichni ví, že nikdo z Vás nemůže do školky. Proto jsem se rozhodla, že se za Vámi vrátím alespoň touto cestou a zkusím Vám zpestřit tyto dny různými zábavnými úkoly, hrami, pracovními listy, tvořením.... Věřím, že se Vám se mnou bude líbit a všichni si to užijete. Paní učitelky se na Vás ve školce budou těšit, společně si potom všichni sednete, ukážeme si všechno, co jste si doma vytvořili, povyprávíte si hromadu nových zážitků. Některé úkoly budete plnit sami, bez pomoci rodičů. U některých poprosíte maminku, tatínka, babičku, dědečka. Můžete zapojit brášku nebo sestřičku. Věřím, že se nám všem bude spolu líbit a až se uvidíme spolu ve školce, bude na Vás čekat velká odměna!!!!

Vaše VÍLA JARMILKA

STOLNÍ HRA " ŘEKNI 4 x "

Pravidla si určete sami. Hráči po šlápnutí na políčko můžou říct jen 1 slovo na dané téma, nebo alespoň 4 ve svižném tempu. Jmenují např. předměty, které patří do kuchyně, vše co je žluté, pohádky, co děláme v zimě nebo co vidíme v lese.

Do MŠ pouze zdravé děti

Upozorňujeme rodiče,

že dítě, které bude vykazovat příznaky respiračního onemocnění, nebude moci navštěvovat MŠ            (v souvislosti s epidemiologickou situací a vyhlášeným opatřením MZ).