DISTANČNÍ V ÝUKA

KRTEČCI ( I. TŘÍDA )

Vážení rodiče a děti

předkládáme Vám návrh aktivit, které můžete s dětmi vykonávat. V sekci INFORMACE najdete také aktivity z loňského roku, které můžete také použít. Vypracování aktivit není pro Vás povinné, jsou pouze návrhem činností pro děti.  Přesto budeme moc rády, když nám děti po návratu do MŠ své výtvory ukáží. Děkujeme za spolupráci a těšíme se na Vás i děti.

Vaše učitelky Ivanka, Irma a chůvička Nikolka 


SOVIČKY ( II. TŘÍDA )

VÁŽENÍ RODIČE, MILÉ DĚTI !!!!!!

Bohužel se stalo to, čeho jsme se obávali už od září tohoto školního roku. Naše školka zůstala zavřená a my musíme přejít na distanční vzdělávání.

Co to pro Vás znamená? Jak už všichni víte, je třeba, abyste splnili úkoly, které Vám budou podle potřeby zasílány e-mailem nebo do schránek.

Nemusíte mít z ničeho strach, nechceme Vás zasypat úkoly na každý den. Vaši předškoláci už jsou nyní připraveni plnit úkoly, na nové pracovní listy se těší. Samozřejmě budou úkoly, které budou plnit raději, ale i takové, které je tolik bavit nebudou. Času máme dost, do ničeho je nenuťte. Naopak zkuste si to s nimi užít tak, aby to bavilo Vás i děti.

Držíme palce, abyste to všechno zvládli. A klidně se na nás obraťte e-mailem nebo telefonicky       (tel. č. 737 623 027), pokud budete mít pocit, že je třeba úkolů moc nebo naopak málo. Pokud se budete chtít na cokoliv zeptat, jsme tady pro Vás.

Vaše paní učitelky Anetka, Zdeňka a Petra!!!

Předškolní děti obdrží každý pátek novou sadu materiálů k vypracování. Po vypracování si vše založte a po návratu dětí do MŠ odevzdejte paní učitelce.